Опрос

Мне интересно прочитать статью о:

Показать результаты

Загрузка ... Загрузка ...

Сан ІнБев Україна: 72% скляної пляшки використовується повторно

Високі результати використання вторинної тари в 2011 році показали пивовари «Сан ІнБев Україна». З 644 млн. проданих скляних пляшок в минулому році на виробництво було повернуто 467 млн., що склало 72% від загального обсягу продажів.

Компанія «Сан ІнБев Україна», лідер пивоварної галузі України, оприлюднила бізнес-результати соціальної екологічної програми по поворотній тарі. З 644 млн. проданих скляних пляшок в минулому році на виробництво було повернуто 467 млн., що склало 72% від загального обсягу продажів.

При цьому, основного використовуваного типу пляшки, якою у вказаному році було продано 553 млн. штук, вдруге використовувалося 420 млн шт., Що склало більше 76%. Результати оголосили в рамках минулої загальнонаціональної акції"З гордістю за чисте місто!", під час якої співробітники та партнери Сан ІнБев України власним прикладом пропагували роздільний збір сміття і здачу поворотної пляшки.

Соціальні екопроекти «Сан ІнБев Україна» Компанія «Сан ІнБев Україна» ініціює та проводить сама, а також підтримує екологічні та освітні програми по захисту навколишнього середовища.

У тому числі розвиває використання некондиційної скляної упаковки в якості сировини, що дозволяє заощадити більше 30% енерговитрат, необхідних для виготовлення нової пляшки, а також знизити рівень емісії вуглекислого газу в атмосферу.

У 2011 році, крім щорічної акції «З гордістю за чисте місто!» в Києві протягом 4-х місяців йшов агітаційний пілотний проект, під час якого в районах Стара Дарниця і Південна Борщагівка споживачі отримали можливість здавати скляну пляшку через мережу торгових закладів, а в районах Осокорки, Позняки і Троєщина для споживачів встановили спеціальні корзини "Тільки для скляних пляшок ".

Після кожної інформаційної хвилі проекту проводилися дослідження споживачів. Середній бал задоволеності споживачів експериментальної інфраструктурою створеної компанією дорівнює 4,6 з 5.

Частина проекту, що стосується роботи в торгових точках, отримала 3,7 балу з 5. У 2012 році САН ІнБев Україна продовжить розпочаті проекти.

Carlsberg Ukraine вдруге використовувала 400 мпн. пляшок Кількома тижнями раніше пивовари Carlsberg Ukraine повідомили, що збільшили обсяги повторного використання скляних пляшок до 400 мільйонів.

Повернення пляшок в 2011 році перевищив рівень 65% від обсягу вторчних продажів пива в скляній упаковці в Україні Це дозволило зменшити витрати компанії на закупівлю нової скляної тари і скоротити кількість твердих побутових відходів, що забруднюють навколишнє середовище.

Завдяки спільному проекту з тарними операторами компанія сприяє зростанню збору склотари в Україні.

AgroNews

Похожие статьи

Оставить комментарий